Affiliate Program

{{errMsg}}
Dołącz do Programu Partnerskiego OnePlus
Zarabiaj prowizję za każdym razem, gdy użytkownik z Twojej witryny przejdzie do witryny OnePlus (oneplus.com) i dokona kwalifikującego się zakupu.

1112-10%
COMMISSION
€450
AVERAGE ORDER VOLUME
30 Days
REFERRAL WINDOW
Jak to działa?

Frequently asked questions
Czym jest Program Partnerski OnePlus?

Program Partnerski OnePlus jest przeznaczony dla wybranych osób lub grup osób wysokiej jakości witryn z treścią, z którymi współpracujemy w celu generowania ruchu sprzedażowego. Zapewniamy zasoby marketingowe i wsparcie, aby pomóc Twoim odbiorcom połączyć się z naszymi produktami, a Ty zarabiasz prowizje od kwalifikujących się sprzedaży. Otrzymujesz również biuletyn e-mail z aktualizacjami dotyczącymi nowych produktów, sezonowych promocji i nie tylko.

Dlaczego współpracować z OnePlus?

Współpraca z OnePlus umożliwia łączenie klientów i odwiedzających witrynę z produktami OnePlus, których szukają. A Twój wysiłek zostanie wynagrodzony.

Czy dołączenie do programu jest płatne?

Stanie się partnerem OnePlus jest bezpłatne i możesz w dowolnym momencie zrezygnować z uczestnictwa.

Jak zacząć?

Aby zarządzać programem OnePlus Partners, współpracujemy z Impact i TradeDoubler (tylko UE). Możesz rozpocząć, wypełniając wniosek w Impact lub TradeDoubler.

Po zatwierdzeniu, zasoby znajdziesz na stronie Partnera OnePlus zarządzanej przez firmę Impact. Zasoby te będą regularnie aktualizowane, aby być na bieżąco z nowymi promocjami i wiadomościami.

Ile mogę zarobić?

To zależy od tego, ilu odwiedzających klika na naszą witrynę z Twojej witryny i ile wydadzą na zakupy.

Twoje konto Impact lub TradeDoubler zapewni dostęp do pełnego menu szczegółowych raportów internetowych, które pomogą Ci śledzić zarobki i wydajność Twojej witryny.

Jak zwiększyć zarobki?

• Twórz dostosowane treści OnePlus, które rezonują z Twoją siecią odbiorców.

• Wyróżnij OnePlus na swojej witrynie.

• Używaj dokładnych linków/reklam, aby kierować odbiorców do oneplus.com. W ten sposób będziemy mogli śledzić Twoją sprzedaż i uiszczać opłaty za polecenie.

• Upewnij się, że Twoja witryna jest dobrze utrzymana i zawsze dostępna, umożliwiając odwiedzającym dostęp do linków do oneplus.com.

Jakie obowiązki ma OnePlus?

OnePlus will provide you with the creative assets, tools, and support you need to establish yourself as an Partner. We also handle orders, shipping, billing, customer service, and sales reporting — as well as, of course, paying your commissions.

Zapoznaj się z umową dostępną podczas procesu składania wniosku. Po zaakceptowaniu przez nas Twojego zgłoszenia możesz również wyświetlić tę umowę na stronie swojego konta w usłudze Impact.